Progear Sporcu Gözlükleri

Progear eyeguard spor gözlüğü
Çocuklar için spor gözlüğü Progear – Eyeguard ile çocuklarınıza özgürce spor yapabilme fırsatı tanıyın, onlar spor yaparken, siz daha güvende hissedin…

Kullanım şekli ; Futbol gözlüğü, basketbol gözlüğü, tenis gözlüğü, koruyucu squash gözlüğü, voleybol gözlüğü, hentbol gözlüğü
6 - 10 yaş arası çocuklar için Progear - eyeguard spor gözlüğü özellikleri

Bilgi : Çocuklar için üretilmiş spor gözlüğü Progear – Eyeguard, numaralı camlar ile kullanılabilir. 6 temel reçeteli cam tipi ile kullanıma uygundur.
Numarasız camlar ile de koruyucu olarak kullandırabilirsiniz.Polikarbon cam ile kullanılması gerekmektedir.

POLİKARBONAT CAM KULLANIM ALANI

Polikarbonat 1955 yılında bulundu ve son yıllarda göz optiğinde kullanılmaya başladı.Özellikle sanayide kullanılan bu hammadde, aynı zamanda motosiklet kaskları için ve koruyucu gözlüklerde, kamera dış materiyeli olarak ve Compact Disc üretiminde de kullanılıyor. Polikarbonat’ın en önemli özelliği, darbelere karşı dayanıklı olmasıdır (faset delikli modeller hariç) ve bunun için koruyucu güvenlik gerektiren ortamlarda kullanılması avantajlıdır.

Göz numarası artışı durmuş bireyler tarafından daha çok tercih edilir. Fiyatı diğer cam türlerine göre daha yüksek olsa da, dayanıklılığı sayesinde uzun süreli kullanımda daha ekonomik olmaktadır.

Dayanıklı olmaları sebebiyle sporcular tarafından en çok tercih edilen cam tipidir. Sağlamlığının yanı sıra polikarbonat camlar, %99 oranında UV korumasına da sahiplerdir.

  • Budget: