Nanovista Çocuk Gözlükleri

Maksimum konfor sağlamak için iki sabitleme sistemi ile çocuklar ve bebekler için üretilmiş optik çerçevelerdir .Farklı amaçlar için ayarlanabilir saplar ve değiştirilebilir kafa bandı. Esnekliği, menteşe tasarımı ve SILIFLEX ™ malzemesi ile kullanımda yaşanabilecek zararları etkisiz hale getirmiştir. NANO VISTA Bebek , Çocuk olarak ürün gruplandırması ile hizmet veren bir markadır.

NANO BABY

Nano Bebek çerçeveleri farklı bir konsept sayesinde daha iyi bir uyum sağlar. 3 farklı kullanım seçeneği ile gündelik durumlara uyum sağlayan iki sabitleme sistemi ile: oynama veya dinlenme / uyku gibi ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Hiçbir metal parça kullanılmamıştır.

NANO ÇOCUK

En çok hareket edenler için çocuklar için flexble çerçeveler denilebilir. Tüm NANO Optik çerçeveleri gündelik durumlara uyum sağlamak için iki sabitleme sistemi ile sap ve sap ucu bandı veya yalnızca kafa bandı oyun oynarken rahat kullanım sunan seçenekler sunar. Rahat, ayarlanabilir, esnek, dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü kullanılabilir.. Aşırı esnekliği ile çerçeveden dolayı yaralanmaların tamemen önüne geçmiştir.

NANO GÜNEŞ KLİPSLİ GÖZLÜKLER

NANO Solar Clip çerçeveleri çocuklar için numaralı güneş gözlüğü olarak veya tek başına numaralı gözlük olarak kullanılabilen; iki gözlük ihtiyacını tamamen sağlıklı bir şekilde otradan kaldıran bir tasarımdır. Optik çerçeve, değiştirilebilir bir kafa bandı ve mıknatıslarla sabitlenmiş bir Güneş Klipsi içerir. Çocukların tüm görsel ihtiyaçlarını sadece bir çerçeve ile karşılayabilir. Evde, okulda veya herhangi bir açık hava aktivitesinde, sadece bir çerçeveyle mükemmel görsel düzeltme ile güneş ışınlarına karşı korunacaklardır.

NANO GLOW

Saplarındaki floresan parçacıklar sayesinde karanlıkta parıldayan flexble çerçevelerdir. Bu orijinal özellik, gece uyanır ve düşük görünürlük koşullarında olası kazalardan kaçınarak güvenliği arttırarak çocukların karanlıkta çerçevelerini bulmalarına yardımcı olur.

  • Budget: